Szanowni Państwo,

w dniu 27 lutego 2020 roku Podkarpacka Komisja Filmowa, działająca w strukturze Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, ogłasza konkurs na wspieranie produkcji filmowej pt. „Podkarpacka Kronika Filmowa”, edycja 2020.

Na zgłoszenia czekamy do 27 marca 2020 roku.

Łączna pula środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów filmowych wynosi 80 000 zł. Środki na realizację konkursu pochodzą z budżetu Województwa Podkarpackiego.
Celem Konkursu jest utrwalenie w postaci filmów wydarzeń, miejsc i ludzi związanych z Podkarpaciem. Konkurs służy dokumentowaniu historii, teraźniejszości i dziedzictwa kulturowego regionu.
 
Poniżej znajdą Państwo dokumenty konkursowe tj.: Regulamin konkursu, Załącznik nr 1 do regulaminu (tj. wniosek konkursowy) oraz specyfikację wkładu własnego, która jest dokumentem pomocniczym. Dotyczy tych podmiotów, które wnoszą do projektu wkład rzeczowy.
 
Projekty można konsultować w trakcie trwania konkursu.
Informacji w sprawie konkursu udziela Karolina Woźniak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 721 288 014.
 
Zapraszamy wszystkich filmowców zainspirowanych regionem Podkarpacia do udziału w konkursie!
 

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1. do regulaminu

Specyfikacja wkładu własnego

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.


więcej