Zaproponuj intrygujące lokacje filmowe!

Zdobądź nagrody i zainteresuj swoim miejscem producentów filmowych!

Hollywood-poziom
7287423123349874632976699209817485140819968o

Pobierz 

INFOGRAFIKĘ

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podkarpacka Komisja Filmowa zaprasza uczniów szkół średnich na terenie województwa podkarpackiego do udziału w konkursie Hollywood za moim domem. Naszym celem jest zachęcenie młodzieży do kreatywnego myślenia i spojrzenia na swoją najbliższą okolicę filmowym okiem. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie i sfotografowanie ciekawych miejsc, które w przyszłości mogą służyć jako przestrzeń do realizacji scen filmowych. Interesują nas wszystkie lokacje, które w nieoczywisty sposób się wyróżniają, są powszechnie nieznane, intrygujące, a ich estetyka i klimat są atrakcyjne dla kamery: mogą to być ruiny budynków, mroczne korytarze, imponujące plenery, itp. Najlepsze propozycje z całego województwa zostaną nagrodzone, a prace o wysokim potencjale filmowym będą włączone do bazy lokacji Podkarpackiej Komisji Filmowej.

Patronat honorowy nad konkursem objął Podkarpacki Kurator Oświaty.

W razie wszelkich pytań dotyczących konkursu bądź jego Organizatora zapraszamy do kontaktu: Jagoda Mazepa, tel.: +48 662 630 268,

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konkurs trwa do 30 listopada 2019 r.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.


więcej