Masz głowę pełną pomysłów, ale nie wiesz jak przekuć je na profesjonalny scenariusz? Chcesz rozwijać swój warsztat pisarski, stworzyć interesującą fabułę a może film dokumentalny? Zapisz się na bezpłatne warsztaty on-line w ramach tegorocznego programu filmowego CamON!

UWAGA
Ilość miejsc na warsztatach ograniczona!

Decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty skierowane są do mieszkańców i/lub osób pracujących lub uczących się w województwie podkarpackim.
Zgłoszenia mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie online
Sobota, 16 maja 2020 o 10:00

PROWADZĄCY

Maciej Bochniak - polski reżyser i scenarzysta, absolwent Wyższego Studium Scenariuszowego PWSFTviT w Łodzi, twórca m.in. filmu "Disco Polo" za który został nagrodzony nagrodą „Perspektywa” im. Janusza Morgernsterna, za najlepszy debiut 2015 roku (w mniej niż 6 tygodni film zgromadził w kinach ponad 900 000 widzów, plasując się na drugim miejscu, wśród polskich filmów w Box Office w 2015 roku). Autor filmów dokumentalnych, produkowanych wraz z HBO; ‘Miliard Szczęśliwych Ludzi’ oraz ‘Ethiopiques – Muzyka Duszy’. Obecnie pracuje nad kolejnym filmem fabularnym pt. "Magnezja".

Realizatorem warsztatów jest Podkarpacka Komisja Filmowa działająca w strukturze Wojewódzkiego Domu Kultury.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.


więcej